Privaatsuspoliitika

Kasutame oma veebilehel küpsiseid ja analüütikuid

1. Valgapoks.org privaatsuspoliitika
MTÜ Nahkkinnas veebileht valgapoks.org on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja hoolitseda, et Teie isikuandmed on kaitstud. Valgapoks.org tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

2. Lühidalt valgapoks.org privaatsuspoliitikast
Valgapoks.org ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel. Valgapoks.org ei edasta oma klientide andmeid ega isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele.

3. Autoriõigus
Valgapoks.org veebilehe tekstid ja muu sisu on autoriõigustega kaitstud. Kellelgi ei ole õigust kopeerida valgapoks.org kodulehel olevat infot ilma valgapoks.org nõusolekuta, välja arvatud isiklikeks eesmärkideks.

4. Isikliku info kogumine ja kasutamine
Tingimusel, et klient annab meile oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-aadress, postiaadress jne), saab valgapoks.org rahuldada inimese soove ja probleemide korral neid koos lahendada.
Kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) ei ole teada kolmandatele isikutele. Valgapoks.org austab oma külastajate isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

5. Valgapoks.org teated
Valgapoks.org uudiseid e-posti teel saavad ainult vastava tellimuse esitanud inimesed. Kui külastaja ei ole huvitatud valgapoks.org saadetud uudistest, võib ta igal ajal keelduda. Valgapoks.org saadab vaid olulist infot, millest inimene peaks olema teadlik. Külastaja e-posti aadressi ja telefoninumbrit ei edastata kolmandatele osapooltele.

6. Mitteisikuandmete kogumine ja kasutamine
Statistilistel eesmärkidel kogub valgapoks.org teavet veebilehe külastajate kohta (külastuse aeg, kestus, veebilehe külastajate arv jne). See ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid annab statistilist teavet, mida valgapoks.org saab analüüsida ja nõnda saidi funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turunduse ja klienditeeninduse eesmärgil. Külastaja teavet ei edastata kolmandatele osapooltele.

7. Kommentaarid
valgapoks.org omab asjakohast teavet, mida on andnud külastajad. Seda saab lugeda valgapoks.org veebisaidilt kommentaaride alt. Kommentaarid läbivad toimetamise ning klubil on õigus kommentaare toimetada või jätta avaldamata.

8. Inimese andmete avalikustamine kolmandatele isikutele
valgapoks.org on võtnud endale kohustuse kaitsta Teie privaatsust ja edastada oma klientide isiklikke andmeid kolmandatele isikutele ainult juhul, kui teabe edastamist nõutakse ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega. Valgapoks.org on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale.

9. Lingid teistele veebisaitidele
Valgapoks.org veebileht sisaldab linke ka teiste isikute, ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele, kuid valgapoks.org ei vastuta nende veebilehtede sisu ega nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

10. Valgapoks.org privaatsuspoliitika aktsepteerimine
Kasutades valgapoks.org teenuseid, kinnitab inimenet, et on tutvunud valgapoks.org privaatsuspoliitikaga ning on nõus selle tingimustega.

Kui Teil on märkusi ja ettepanekuid valgapoks.org privaatsuspoliitika kohta, palun teatage sellest e-posti teel info@valgapoks.org.

11. Teenusepakkujate küpsised
Valgapoks.org kasutab analüüsitööriista Google Analytics, et analüüsida, kuidas veebilehte kasutatakse.

Reklaami- ja uurimisteenuste pakkumiseks lubab valgapoks.org veebileht kasutada küpsiseid või sarnaseid tehnoloogiaid järgmistel usaldusväärsetel ja Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärust järgivatel ettevõtetel:

· Google Analytics – aitab paremini aru saada, kuidas külastajad veebilehte kasutavad;

· Google Partners – aitab näidata igale kliendile asjakohaseid pakkumisi;

· Facebooki reklaamiplatvorm – aitab kogutud küpsiste alusel määrata kindlaks ostja vajadused.

12. Küpsiste haldamine veebibrauseris
Enamik veebibrausereid võimaldab kasutajatel küpsiseid keelata või kustutada. Juhised selle kohta, kuidas küpsiseid keelata või kustutada, leiate brauseri tootja veebilehelt.

Küpsiste kustutamine või keelamine võib mõjutada valgapoks.org veebilehe kasutajakogemust ja funktsioonide kasutamist.

https://developerfox.com/